Kalendorius
October 2018
M T W T F S S
     
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Lietuvėlės Facebook

Padėkos ir Prašymai

Rugsėjo 10 dieną prasidėjo nauji mokslo metai lituanistinėje mokykloje “Lietuvėlė” Širdingai dėkojame visiems už paramą, gėles ir puikią šventę.

Ačiū visiems kad susirinkote į Kalėdinės eglutės šventę. Be jūsų visų pastangų, nebūtų švenčių tokių gražių!
Nuoširdžiai dėkoju mokytojoms, darželinukams,mokinukams už puikų vaidinimą “Pirštinė“
Didelis Ačiū Loretai M. už organizacinį darbą ir gražius žodžius.Visiems tėveliams garsus valio!

Ačiū Ramunei J.,kuri rūpinosi skaniai pamaitinti visus.

Ačiū mūsų sponsoriams.

http://locations.dollartree.com/nj/lakewood/3222/
Biedronka Polish Deli FB
KOLOS – European Food Market FB
Golden Farm Market FB
Nuoširdi padėka už aukas Lietuvėlės mokyklai.
Ačiū už jūsų gerumą! Linksmų Šventų Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2016 Metų

Ačiū Rasa Pukutis, tau ir tavo šeimai už dovanotas lietuviškas knygeles mūsų lietuviškai mokyklai Lietuvėlė.
Skaityt man vienas malonumas,
Neatrasta keista sala.
Už debesėlių pasiklydus
Balta žvaigždelė danguje.
Taip norisi man vėlei pakeliaut,
Atrast draugų, pasmaguriaut,
Nes viską viską aš randu,
Kai su knyga tolyn skrendu.

Pačių nuostabiausių Jums Metu,darbingų laimingų,sveiku ir kažkuo ypatingų  Naujųjų !!!!!

Labai šauni Kalėdų šventė mokyklėlėje.

Suteike daug smagių akimirkų ,o ypač šaunus ir nepakartojamas Kalėdų senelis visus džiugino ir stebino savo isradingumu!!!Modernaus ir linksmo šokio nesamas,atskubėjo i vaikučių

Ir tėvelių būrį. Senelio Kalediniai pokštai vaikučius tiesiog užburė,o mamytės šnabždėjosi  tarpusavyje:”šis senelis ne tik vaikučiams,bet ir mums,tėveliams,tikras Keledinis Stebuklas”.Ah,tas Kalifornijos senelis,

“visus pakėlė ant sparnu”.Šokom,dainavom,pokštavom,džiaugėmės senelio dovanomis ir išloštais senelio prizais.

Dėkojame “Lietuveles” sponsoriams.Jie suteikė galimybe pradžiuginti Loterijos

dalyvius nuostabiais prizais ir surinktomis lėšomis papildyti mokyklėles biudžetą.Aukcionas džiugino Lino fotografijomis su nuostabiais Lietuvos vaizdais.Ne vienas aukciono dalyvis džiaugėsi jas įsigijęs.

O Lietuviskas maistas…Toks skanus!!!! Cepelinai,Žemaičių blynai tiesiog tirpo burnoje!!!!  Ačiū mūsų šauniosioms šeimininkėms ir jas suburusiai Ramunei J.

Ačiū  vedėjai Auksei  už šią  šaunią idėją.

atsiųsti mums Kalėdų Senelį iš pačios

Kalifornijos!!!!

Laimingu,sėkmingu,džiaugsmingu

 Visiems!!!!!!!!

Mokytoja Reda Sesielgienė

Vėl rugsėjo skambutis pakvietė vaikučius sugrįžti į mokyklas. Rugsėjo 13 dieną nuskambėjo ir lituanistinės mokyklos “Lietuvėlė” vaikams Linkime,kad šiais mokslo metais,aplankytumėte nežinomas salas, pabuvotumėte stebuklingose pasakų šalies pilyse,kad kūrybos paukštė nuneštu toli toli,kad su draugais pastatytumėt didelį miestą,o gatves pavadintumėt  Gerumo, Mandagumo,Sąžiningumo,Rūpestingumo,Darbštumo vardais.

Puikių Naujų Mokslo Metų!

 Nuoširdžiai dėkojame mūsų lietuvių bendruomenės valdybai, pirmininkei Rasai M. Asmeniškai visiems tariame ačiū. Didelis ačiū Jūratės J. šeimai.

Dear Friends,

A diagnosis of cancer is a very scary thing, especially when it strikes a child. Domantas Fedaravicius, fifteen years old, was diagnosed with alveolar rhabdomyosarcoma; a cancer of soft tissue.

Your donation was greatly valued and I want to express my sincere appreciation and thanks for your generosity in support of Domantas. It’s always nice to know that there are people out there caring and supporting individuals like Domantas. The funds raised will be used to assist with his medical and travel expenses.

Our thoughts and prayers are with Domantas!

In return for your generosity, the name and address of your company, organization, and/or family will appear on our in-house posters, lietuvele.org website, as well as our brochure, which will be distributed to local families, businesses, students, and their parents.

Thank you for considering our request. If you have any questions or need further information, please feel free to contact me.

Warmest Regards,

Aukse Motto
Lithuanian Heritage School “Lietuvele” Principal
Lietuvelelt10@gmail.com
Lietuvele.org

USA IRS Tax exempt #36-2985877

 Gerb.Lietuvių Fondo taryba,

Lituanistinės mokyklos “Lietuvėlė” mokiniai, tėveliai ir mokytojų kolektyvas širdingai taria ačiū už jūsų paramą.

Didelis AČIŪ Augustei Banionytei ir Denis Želvys, visiems bendruomenės nariams už auką, skirtą Domanto(15 m.) gydymui, kuris serga reta onkologine liga sarcoma ( Alveolar rhabdomyosarcoma).Jūsų širdies gerumas ir supratimas,linkėjimai nepalaužiamo pasitikėjimo, Dievo gailestingumo ir stiprybės suteiks Domantui ir jo šeimai dar didesnio tikėjimo,kad liga bus nugalėta.Ačiū Jums visiems.

 Ir toliau renkamos aukos kiekvieną šeštadienį mokyklėlėje “Lietuvėlė”
4 Cross Street& Veterans Hwy.
Jackson, NJ 08527
551-574-1806
Jau surinkta $ 1800
Domantas F.( 15m.) buvo mūsų lietuviškos mokyklėlės “Lietuvėlė” mokinys. Jam diagnozuota reta onkologine liga sarcoma ( Alveolar rhabdomyosarcoma) Jam paskirta chemoterapija.Jaunuolio laukia ilgas gydymas.
Labai svarbu skleisti informaciją apie reikalingą pagalbą sunkiai sergantiems vaikams. Nesibodėkite dalintis apie tai savo šeimos, artimųjų, bendradarbių, kaimynų rate. Nebijokite kalbėtis apie skausmą ir pagalbą su savo vaikais, mokykite juos atjautos ir palaikymo sergančiajam. Viską, ką jūs darote sergančių vaikų labui, darykite iš širdies. Tik dėl visų mūsų gerumo ir bendrumo jausimės stipresni ir padėsime įveikti ligą.
Vaikai yra mūsų gyvenimo džiaugsmas, tad kviečiame geros valios žmones aukoti ir pagelbėti šiai šeimai. Ačiū Jums už geraširdiškumą.

Diana Manceviciute Cronin

Ačiū už tokią nuostabią šventę!!!

Aukse Motto

Didelis ačiū visiems: Mokytojams, vaikučiams, teveliams, Eglei A. už padovanotą tikrą pačią gražiausią eglutę, šeimininkei Ramūnei už skanumynus ir virtų bulvių cepelinus, Linai R. už kučiukus ir meduolius. Didelis ačiū už aukcionui padovanota foto sesija -Aušrinė D.; bilietą į Naujametinį vakarą -mūsų bendruomenė; Mary Kay rinkinį -Loreta B.; šakotį -Vytas G.; sertifikatą į grožio saloną – Loreta M.; Starbucks; , Onytei Ž.; Žydrunei M., Rimantui J.;Universal Delicatessen. Surinktos lėšos bus paskirtos apmokėti mokyklos patalpų nuomą.

Rasa Miliute

Tikrai labai graži šventė.Aukse ir Jums ir mokytojoms ir visai “Lietuvėlei”visų mūsų ačiū, kad nepavargstat, kad kūrybinių minčių nestokojat.Ne tik vaikai auga, bet ir visa “Lietivėlė” per tuos ketverius metus paaugo kokybės ir profesionalumo prasme.Taip ir toliau!

Nuostabi Kaledine svente buvo. Dekui mokyklos direktorei ir visoms nuostabioms mokytojoms uz jusu pastangas bei atiduota savo laika!!! Vaikuciai prisimins tokias grazias sventes ateityje:)

Jurgita Stancauskaite-Dorin

Be galo dekojame uz nuostabu rengini ir uz tai, kad nepaprastai siltai ir maloniai mus priemete i savo buri… Aciu visai lietuviu bendruomenei, mus pakvietusiai Aukse Motto ir Rasa Miliute, linkime graziu Sv. Kaledu visoms seimoms, o vaikuciams augti sveikiems, dideliems ir nepamirsti savo lietuvisku saknu

Rasa Varabauskaite Flores

Didelis Aciu Lituanistines mokykleles kolektyvui, vaikuciams ir visiems tiems kas surenge tokia pasakiska kaledine svente!!! Pati geriausia mums dovana matyti musu vaikus laimingus, ir siandien tai buvo tik jusu deka!!!! ACIU!!

Jurate Jakonyte

 Labai didelis dekui Linai Gusti uz nuostabia pamoka apie moli. Visiems vaikuciams tikrai patiko minkyti

moli ir kurti ivairias figureles. Taip pat dekojam visoms mokytojoms uz paruosta programele,

bei teveliams kurie padare sia svente dar nuostabesne su kupinu vaisiu stalu!!!!

Daiva Mikalauskaite Singh  

Geradarystės negalima paliesti ranka, čia viską atlieka širdis.  (Seneka) Didžiuojamės ir džiaugiamės turėdami tokius globėjus kaip P. Kazickų šeimą, kuri jau antrus metus skiria paramą lituanistinėms mokykloms. “Lietuvėlės” mokyklėlės kolektyvas nuoširdžiai taria ačiū už pasitikėjimą ir paramą Kazickų Šeimos Fondui. Ačiū už rūpestį, už gerumą, už gerus, prasmingus darbus.

 Kazickų fondo direktorei p. Neilai B. dėkojame už gražų bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad galime daug ko iš jūsų pasimokyti. Stiprybės, ištvermės jūsų gražiuose ir kūrybinguose darbuose.

   10.27.2013

  Širdingai dėkojame JAV LB Centrinės  NJ lietuvių bendruomenės valdybai, jos pirmininkei Rasai ir visiems šauniems lietuviams už gražius palinkėjimus ir paramą.Linkime Jums ištvermės, tarpusavio supratimo ir pagarbaus bendravimo.Pamilkit rudenį,tegul palaima, ramuma visus užlieja.Tegul ruduo darbingas bus, nepailskite per visus metus, vis eikit, lėkit, niekad nesustokit:) 

09.14.2013

Širdingai dėkoju visiems prisidėjusiems prie Kalėdinės  šventės organizavimo: šauniam mokytojų kolektyvui, dailininkei Ritai,darbų mokytojui Virgiui, Mamytei Eglei už tikrą eglutę, tėvų k-tui, Rimantui pravedusiam loteriją, Barmenui Kęstučiui S. nuostabiom šeimininkėm Ramunei J.ir Taniai, Kalėdinių puokščių laimėtojai Onutei Z.ir visiems už gražias puokštes, skaniausios puokštės laimėtojai Virginijai L, mokinukams už gražius darbelius ir šauniai  dalyvavusiems programėlėje, muzikos mokytojui Kęstučiui ir mamytei Žydrūnei.

 Nuoširdus ačiū visiems aukojusiems mūsų lietuviškai mokyklėlei ” Lietuvėlė”

Iš viso surinkta $ 753.00

Labai dėkingi  Kalėdų seneliui už atvykimą į mūsų šventę.

Su artėjančiais Naujaisiais 2013 Metais!

10.15.2012
 Tikras Žmogiškumas:
 Puoselėkite gerą mintį,
Kalbekite gerus žodžius,
Ir darykite gerus darbus.

   Gerb. Renata B. Jūrate J. Gitana B.
Nuoširdžiai dėkojame už finansinę paramą.

09.10.2012
  Padėka
Gerb. mūsų lietuvių bendruomenės pirmininkei Rasai M.
Valdybos nariams, visiems bendruomenės nariams,
Vilmantui L.,  Raimondui B.”Ventus Auto Repair” partneriams,
Jūratei, Dainiui, Rusnytei,

Dėkojame už daugkartinę materialinę paramą, nuoširdų bendravimą ir supratingumą.

Džiaugiamės, kad suprasdami mūsų tikslus, įvertinę pastangas ir tikėdami siekiu kurti lietuvišką mokyklą Jūsų vaikams- pasitikite mumis ir esate dosnūs.

 Tai gražus bendradarbiavimo pavyzdys mažais daigeliais viltingai auginantis bendrumą, pagarbą, savitarpio pasitikėjimą.
Ačiū Jums!

Gerb. Kazickų šeimos fondo nariai,

Jūrate Kazickaite Fondo prezidente,

Neila Baumiliene (AKGP) vadove,

Lituanistinės mokyklos „Lietuvėlė“ Kolektyvas ir mokiniai nuoširdžiai dėkoja Jums už taip reikalingą paramą ir palaikymą. Reiškiame didžiausią pagarbą visiems už Jūsų pasiaukojimą ir pasišventimą.

 Šis įvertinimas, tai net tik garbė, bet atsakomybė ir paskata dar geriau dirbti ir daryti viską,  kad lietuviai nenutoltų nuo savo šaknų ir ugdyti  jaunąją kartą lietuviška dvasia, puoselėjant lietuvišką žodį ir papročius.

 Tikime, kad mūsų vienybė ir darbai tarnaus pačiam kilniausiam tikslui – lietuvybės išsaugojimui ir

puoselėjimui.

Ačiū Jums!Tesaugo Jus Dievas!

Ačiū Ramune J.
  
    Visus surinktus $ Ramunė dovanojo mokyklėlei. Kas ragavo tas ir gyrė, kokie gardūs grybukai ir vafliukai buvo… 

Date: 06.24.2012

Lietuvių Fondui,

Čikagos „Lituanica“ komandai,

JAV LB Švietimo Tarybai,

Gerbiami Ponai ir Ponios,

Džiaugiamės, kad suprasdami mūsų tikslus, įvertinę pastangas ir tikėdami siekiu- lietuvybės išsaugojimu ir puoselėjimu – pasitikite mumis ir esate dosnūs,skirdami $ 1000 premiją.

Dėkojame Jums už pasitikėjimą ir netikėtą paramą mūsų  Pietinio NJ LB Lituanistinei mokyklėlei  “Lietuvėlė”

Linkime  ir ateityje būti kartu – šviesti ryškiais lietuvybės židiniais, kviečiančiais mus burtis drauge ir  dirbti  Tėvynės labui.

Tikime, kad gražių minčių ir darbų dėka bendrausime ir ateityje.

Ačiū Jums ir telydi Jus sėkmė!

Auksė Motto

Lituanistinės mokyklos “Lietuvėlė” vedėja

lietuvelelt10@gmail.com

http://lietuvele.org/

Gerb.Ponia Alice Bass,
Širdingai dėkojame už paramą mūsų mokyklėlei.
Dievo palaimos, sveikatos, artimųjų meilės.
Ačiū.

06.20.2012

Gerb. Lietuvių Fondo Nariai, remėjai, Švietimo Tarybos nariai,

Nuoširdžiai dėkojame už palaikymą ir taip reikalingą paramą mūsų mokyklėlei „Lietuvėlė.“ Smagu, kad mokinukai nori išmokti savo tėvų ir protėvių kalbą, pažinti Lietuvos istoriją ir antrus metus žengia į naujus pažinimo, lietuvybės puoselėjimo platybes.

Mums labai svarbu žinoti, kad esame ne vieni, kad tik susitelkime ir vienybėje esame mes stiprūs.

Linkime energijos, ištvermės, gražių įdėjų!

Mokytojai, mokiniai ir tėveliai.

05.05.2012

04.26. 2012 Lituanistinių mokyklų konferencija
Mieli tėveliai ir mamytės, mokytojai ir mokytojų pagalbininkės,

Gražiai pasipuošę  mūsų mokyklos mokinukai pasveikino mokytojus ir svečius, atvykusius  į mokytojų  konferenciją. Savo dainelėmis pradžiugino  atvažiavusius iš  Bostono, Long  Island, CT, PA, Elizabeth, NJ, NY. Visus pasveikino Lietuvos generalinis Konsulas  NY Valdemaras Sarapinas, Švietimo Tarybos vedėja Daiva Navickienė, profesorė Mirga Girniuvienė, JAV LB vicepirmininkė Sigita Šimkuvienė, dalyvavo Rasa Ardys,  Jaunimo Sąjungos pirmininkė

Širdingai noriu padėkoti Jums, kad visi kartu daug prisidedame prie lietuvybės išlaikymo,  kad tik nuo mūsų kiekvieno priklauso, jei mes norėsime būti lietuviai, mes jais ir būsime.

Asmeniškai noriu padėkoti Virginijai, Livitai, Astai, Renatai, Linai,  Kęstučiui, Virgiui B. Linui, Šarūnui, už didelę pagalbą ruošiant renginį. Ačiū mamytėms, kurios parūpino gardumynų.

Ačiū mokytojoms Redai, Rasai, Linai,  Kamilei ir Neringai, Gretai ir jos mamytei, Sauliui, Rasai M.(LB pirmininkei).

Jeigu norite finansiškai paremti mūsų mokyklą, aukas prašome siųsti šiuo adresu:”Lietuvele” Lithuanian School
PO Box 1186
Jackson, NJ 08527

USA  IRS Tax exempt# 36-2985877

Paaukotą sumą galėsite nurašyti nuo mokeščių.Už kiekvieną auką, Jūs gausite kvitą, kaip įrodymą, kad paaukojote nepelno siekianciai org.”Lietuvėlės” mokyklai.
Ačiū.

Per nuostabią Užgavėnių šventę ( vasario 25 d.) Kęstutis laimėjo $50, kuriuos paaukojo mūsų mokyklai. Ačiū, Kęstuti.

 Ačiū Jurgitai D. už padovanotą kompiuterį.

 Labai ačiū J.& V. Šukių šeimai padovanojus muzikos aparatūrą.

 “Štai ir atbėga Kalėdos” šventės metu surinkta $ 250.00 aukų.
 Aukcionas – $ 196
 Už maistą – $587.00
 Laurynas M. – $ 25
 Darbščiosios mamytės prikepė skaniausio kugelio, paruošė gardžiausio padažo ,balandėliais vaišino ir visi patenkinti liko.
Ačiū Jums šauniosios šeimininkutės!
Ačiū Loretai B. kuri visada atskuba su gėrybėmis ir nuoširdžiu palaikymu.

Šventės “Duonutė –  pyragų močiutė” metu surinkta $ 400.00( tėvelių ir svečių aukos)
Už kavą, saldumynus  – $135.00
Aciu visiems!

Rugsėjo 12 diena 2011 m.

Centrinio Pietinio NJ Lietuvių bendruomenės pirmininkei Rasai Miliutei,

Lietuvių bendruomenės valdybos nariams,

Mokyklos “Lietuvėlė” kolektyvas ir mokiniai dėkoja mūsų lietuvių bendruomenei  ir jos pirmininkei Rasai už piniginę paramą, geranoriškumą,mokyklos palaikymą, už dalyvavimą Lituanistinės mokyklos šventėse.

Taip pat nuoširdžiai dėkojame už lietuvybės palaikymą tolimame pasaulio kampelyje.  Ačiū Visiems zmonėms, kuriems tik užsiminus, kad reikia pagelbėti mokyklos ar aplinkos tvarkyme, būriais važiavo ir nudirbo didžiausius darbus.

Dėkingi visiems, be kurių būtume negalėję vykti į šią nepaprastą Lituanistinės mokyklos “Lietuvėlė” kelionę.

Ačiū Jums!

Vardan  Lietuvos ir mūsų vaikų ateities vienybė težydi!

Lituanistinės mokyklos „Lietuvėlė“ vedėja, mokytojai ir mokiniai.

 Širdingai dėkojame Rasai M. Jūratei & Dainiui ir mažajai Rusnytei, Banionių šeimai parėmus mokyklėlę.

 07.02.2011

Padėka

              Kartais sunku rasti pačius gražiausius ir nuoširdžiausius žodžius išreikšti padėkai. Atrodo, kad vis per mažai. Ir norisi nepamiršt nė vieno, kuris savo nuoširdžiu triūsu prisidėjo prie mokyklėlės patalpų įrengimo, dažymo, suolų, priemonių parūpinimo.
  Mokytojams už pasiaukojimą ir nuoširdų darbą.
  Tėveliams, kurie kiekvieną šeštadienį vežė savo vaikus į mokyklą.
   Estams, kurie įsileido į savo patalpas ir leido naudotis. “Siirast tanu”
   Mūsų Pietinio Centrinio NJ lietuvių bendruomenei;
  “Ventus Auto Repair”
   JAV Lietuvių Fondui;  
   JAV BL Švietimo tarybai;
   Lietuviams aukojusiems asmeniškai;
   Gerajai fejai;
  Šaunuolėms lietuvėms už stebuklingą ąsotėlį, kuris prisipildė šventės “Tėvų ir protėvių takais”;
  Kepėjoms prikepusioms sausainių ir surinktas lėšas paskirusios  mokyklėlei.

 Visiems visiems širdingas AČIŪ AČIŪ

 2011m.

JAV Lietuvių Fondas paskyrė  $ 1660 paramą.
Širdingai dėkojame.

JAV Lietuvių Bendruomenės Švietimo taryba paskyrė $200 paramą.
Ačiū.

  12.30.2010

Kalėdinės eglutės šventės metu paaukota $ 345
Lietuvių šeima (menininkai) paaukojo $ 200 
Esame begalo dėkingi Jums visiems.

2010.11.21

“Rudenėlio Taku” šventė

Mieli Tėveliai,svečiai,
Nuoširdžiai dėkojame visiems už aukeles. Surinkta: $428
Gerb. Richard& Reginai Slepetys paaukojusiems $25
Rasai Ardys Juska -$100
Poniai Reginai Melinis -$10
Ir tiems, kurie aukojo į dežutę.  $35